Abhaz Kitap Kulübü Kuruluyor

Abhaz Kitap Kulübü Kuruluyor

Evde daha çok zaman geçirdiğimiz bugünlerde; sürpriz bir isimden adınıza kargolanmış olan kitabı okumak ister misiniz ? 

Eğer cevabınız evet ise ; isminizi ve adresinizi, "kurada çıkacağım kişi ile paylaşılmasını onaylıyorum" ibaresi ile, federasyonumuzun +905327691955 Whatshap iletişim numarasına mesaj ile bildirmeniz yeterli. 

İşleyiş nasıl olacak ? 

Federasyon bilgi havuzunda toplanan isimlerden herbirine, randomize olarak bir başka kişi hedef gösterilecek ve o kişi hedefinde olan isme kargo ile bir kitap gönderecek. Kitabı teslim alan kişi, kitabı kendisine kimin gönderdiğini ancak kargoyu açtığında öğrenecek. Aynı şekilde kitap gönderen kişinin, kendi adına gelen kitabi kargoyu  açtığında öğreneceği gibi. 

İlk kitaplar teslim alındıktan 2 hafta sonra okunan bu kitaplar veya kişinin seçeceği yeni bir kitap, yine randomize belirlenecek diğer kişilere gönderilecektir. 

Kişiler kitap kulübü havuzundan istedikleri zaman çıkabilecek, kulübe katılmak isteyenler ise kura gününe kadar isimlerini listeye yazdirabilecektir. 

Öte yandan kitapları sürpriz isimlerden teslim alan okuyucu, kitabı bitirdikten sonra; bir not kağıdına hem kitapla ilgili düşüncelerini hemde Abhaz Kitap Kulübü hakkındaki duygularını yazacak ve bu notlar daha sonra toplanarak (izne tabi olarak)  bir derleme şeklinde yayınlanacaktır. 

İlk kitapların okuyucuları; 03.02.2021 akşam saat 21'de belirlenecek ve aynı akşam kitabın gönderileceği isim ve adresler ilgili kişilere bildirilecektir. 

2. ve 3. eşleşmeler; 17.02.2021 ve 03.03.2021 tarihlerinde yapılacaktır.

Şimdi sizlerden kitap kulübüne katılmak için; katılım talebinizi ve iletişim bilgilerinizi "kurada eşleşeceğim kişi ile paylaşılmasını onaylıyorum" ibaresiyle birlikte whatsapp numaramıza bildirmenizi rica ediyoruz