Düzce Abhaz Derneği Ziyareti

Düzce Abhaz Derneği Ziyareti

Abhaz Dernekleri Federasyonu Başkan'ı Atanur Akhusba, Teşkilatlanma Sekreteri Bülent Peçliya, Basın ve Halkla İlişkiler Sekreteri Serdar Papba ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Ayuzba'dan oluşan heyet, Abhazya Cumhuriyeti Türkiye Temsilcisi Vadim Harazia eşliğinde Düzce Abhaz Derneği'ne bir ziyaret gerçekleştirmiştir. 
Dernek Başkan'ı İlhan Kuazba ve Yönetim Kurulu Üyeleri Aydın Ayuzba, Mesut Amıcba, Melih Ptiypa, Ömer Ayuzba, Nihal Jyipha, Zuhal Cicipha, İbrahim Gurzan, Tayfun Aşba, Kurtuluş Gablia ve Özdemir Ayuzba'dan oluşan heyetle yapılan görüşmelerde, toplumsal konular ele alınmış ve geleceğe dair fikir alış verişinde bulunularak, birlik beraberlik mesajları verilmiştir.
Oldukça samimi bir havada geçen ziyarette Düzce Dernek Yönetimi'ne yapmış oldukları birbirinden lezzetli ikramlar sebebiyle teşekkür ederiz. 
1992'de kurulan ve hem savaş döneminde hemde sonrasında kritik vazifeler üstlenen, diasporamızın güzide derneklerinden Düzce Abhaz Kültür Derneği'ne yapacağı tüm çalışmalarda başarılar dileriz.