Sakarya Abhaz Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

Sakarya Abhaz Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı
Sakarya Abhaz Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı
Sakarya Abhaz Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı
Sakarya Abhaz Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Tamamlandı

Pandemi sebebi ile bir süre ertelenen kongre Sakarya merkezde bulunan Premier Inn Otelde yapıldı.

Seçime tek liste ile girildi ve mevcut Sakarya Abhaz Derneği Başkanı Sayın Oral Kobaş'ın hazırladığı yönetim kurulu ve denetleme kurulu asil ve yedek listeleri oy birliği ile kabul edildi.

Sakarya Abhaz Derneği Olağan Genel Kurulunun Sakaryamıza ve tüm Abhaz Diasporasına hayırlı olmasını diliyoruz. 

Başkanımıza ve oluşturduğu yönetim kuruluna üstün başarılar diliyoruz.. 


Yönetim Kurulu Asil 

1-AKIN İZCİ    YAŞBA    AKTÜFEK
2-ARİF HÜKÜM    UBIH    YANIK
3-AYSUN COŞAN    HETSİYAPHA    AKTÜFEK
4-AYŞE TOKCAN    GABLİYA    GUMA
5-AZADE NALBUROĞLU    ATEYIPHA    DARIYERİ
6-BEYHAN SEBA    SIBA    SOĞUKSU
7-BURAK ERCAN    AMICPA    KEPEKLİ
8-CİHAN DEMİR    AŞUBA    CAMİLİ
9-COŞKUN DEMİR    HÖTIŞ    BALBALI
10-DENİZ İPAR    JİYIPHA    BEYNEVÜT
11-ENGİN GÜNDÜZ    SIBA    AKTÜFEK
12-ENGİN ÖZGÜN    GUCİPA    BALBALI
13-ERAY ÖZDEMİR    AYÜZBA    CAFERİYE
14-ERCAİ PINAR    BIÇKURİYA    BALBALI
15-ERCAN BAŞNUH    BIŞNUH    İ. SANİYE
16-ERDİN CANBAZ    AÇANBA    EFTENİYE
17-GÖKHAN LAMA    AMICPA    AKTÜFEK
18-GÜLAY ERGÖZ    AZAZIPHA    KUZULUK
19-GÜNER ÖZDEMİR    AJİBA    BALBALI
20-GÜRKAN CEVHERLİ     BAGAPŞ    UZUNCAORMAN
21-HAKAN AYDENİZ    SEMEYHO    PAZARKÖY
22-HALUK HİZEL    HARAZİYA    HARMANTEPE
23-HÜLYA GÜNEŞ    TARIPHA    MESUDİYE
24-LEVENT GEÇ    GEÇBA    KUZULUK
25-LEVENT CANDAN    BGANBA    KOBAŞLAR
26-MEYDAN KOBAŞ    BGANBA    KOBAŞLAR
27-NADİR ÖZDEMİR    AGUMBA    KEPEKLİ
28-NEBİL TOK    TUKİPA    GUMA
29-NECDET AKOĞLU    AGUMAA    HARMANTEPE
30-OĞUZHAN ALDEMİR    TRAPŞ    EFTENİYE
31-OĞUZHAN KULOĞLU    ÇUKANBA    SOĞUKSU
32-OYA UĞUR    ŞAMHA    HARMANTEPE
33-ORAL KOBAŞ    BGANBA    KOBAŞLAR
34-RAHMİ DENİZ ÖZBAY        KAYALAR
35-RECAİ MUTLU    MATUA    SOĞUKSU
36-SEDAT PAPATYA    PAPA    
37-SELIM OZEN    KUPALBA    EFTENİYE
38-SEMA ERCAN    GEZIPHA    YARCA
39-SEMA ÖZARUTAN    AÇIPHA    SOĞUKSU
40-SÜLEYMAN ÖZER    AYÜZBA    DAVUTAĞA
41-TANJU ÇAKAR    AŞAMBA    HARMANTEPE
42-ÜLKÜ BAŞNUH    KABIPHA    EFTENİYE
43-ÜLKÜ YILDIZ    AŞIPHA    SOĞUKSU
44-VECDİ KIRTAY    AJİBA    HARMANTEPE
45-VOLKAN MUTAN    MUKBA    HARMANTEPE
46-YAKUP GÖNÜL    AGUMBA    
47-YILMAZ ÖZKOÇ    TASKOÇ    KAYALAR
48-YİĞİT AYKUT    ŞKOK    SARIYER
49-ZAFER BÜYÜ    ÇKOTUA    SOĞUKSU
50-ZERRİN KOBAŞ    ŞAMHA    HARMANTEPE
51- ZEYNEP SELÇUK    ŞARGALİYA    DARIYERİ

Yönetim Kurulu Yedek 

1-AHMET ÖZDEMİR    PİKİN    ACELMA
2-ATANUR BÜYÜKÇOPUR    ABICIPHA    CAFERİYE
3-CEM DEMİREL    AJİBA    HARMANTEPE
4-EMRECAN KOBAŞ    BGANBA    KOBAŞLAR
5-ERDİNÇ ERYILMAZ    LADARİYA    KARAPINAR
6-HADİ YILDIZ    AŞBA    SOĞUKSU
7-MUHAMMED GENÇ    AŞAMBA    BALBALLI
8-ÖNAL KOBAŞ    BGANBA    KOBAŞLAR
9-YAVUZ TOKCAN    GABLİYA    GUMA

Denetleme Kurulu Asil 

1-ENGİN ÖZTEKİN    PASANİYA    KAYALAR
2-LEYLA TEKİN    LOGUA    HARMANTEPE
3-YAŞAR ERSOY    KUTARBA    ESMA HANIM

Denetleme Kurulu Yedek 

1-ERDİNÇ ERYILMAZ    LADARİYA    KARAPINAR
2-ERAY TÜRKAN    TOHSOVA    BALBALI
3-SİMAY AÇIKER    AŞHARAPHA    KUZULUK 

 

Sakarya Abhaz Derneği Onur ve Danışma Kurulu 

1-NİHAT BARUT BEDİYA
2-SADETTİN YILMAZ ÇALİPA
3-ENVER BATAK GIBNİYA
4-ZEKİ SÜZER CAPRİPA
5-CEVDET ATICI DOPUA
6-KAYHAN KOBAŞ BGANBA
7-ERDİNÇ ÇAKAR AŞAMBA
8-EMİR ESAT AYAZ AĞEZBA
9-LÜTFİ PALA  PALBA
10-RIDVAN ERDOĞAN ŞAKRIL ŞAKRIL
11-EROL ÖZARUTAN ARUTAA
12-ORHAN BÜYÜ ÇKOTUA
13-İMDAT ÖZDEMİR AYÜZBA
14-METİN AŞOĞLU AŞBA
15-ADNAN MERCAN SHOŞ
16-TURHAN KUMAŞ HUMSAÇ
17-SEYFİ AJİBA AJİBA
18-KADRİ YILDIRIMGEÇ GEÇBA
19-CAVİDE GÜNAY ŞARBALIYAPHA
20-SEVİNÇ CANAY EYNIPHA
21-GÜLER ZIMBA ARZINBA
22-HASAN ABAŞ ABAŞ
23-SALİM ÖZYILMAZ KUZULUK
24-İBRAHİM EYLASIRBA EYLASIRBA