Bugun...
SON DAKİKA

Abhaz - Fed Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı Karaelmas Abhaz Kültür Derneği ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıda 6 Şubat tarihinde yaşanılan depremin neticeleri ve yaşanacak olası deprem ile ilgili tedbirler istişare edilmiş ve bu konuda toplumuzun bilinçlendirilmesine yönelik çalışmaların yapılmasına karar verilmiştir.
facebook-paylas
 Tarih: 05-03-2023 01:22:26  -   Güncelleme: 31-03-2023 17:28:26

Abhaz - Fed Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı Karaelmas Abhaz Kültür Derneği ev sahipliğinde yapıldı.

Abhaz - Fed Şubat ayı Yönetim Kurulu toplantısı Karaelmas Abhaz Kültür Derneği ev sahipliğinde yapıldı.

Toplantıya Abhazya Tam yetkili Temsilcisi İbrahim Avıdza, temsilci yardımcısı Cansuh Lazba, Onur ve Danışma Kurulu Başkanı Ümit Atıyba, önceki dönem Onur ve Danışma Kurulu başkanı Adem Gümüş Mahariya, DAK yönetim kurulu üyesi Bülent Ayüzba, Abhazfed başkanı Murat Gümüş Mahariya, yönetim kurulu üyeleri Osman Türeyyen Kurniya, Ümit Şahin Aşba, Bülent Barış Peçliya, Çiler Girgin Başoğlu Afümha,Abhaz Basının değerli isimleri Özen Sanbay Atsanba, Necdet Akoğlu Agumaa, Bolu Abhaz Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Karaelmas Abhaz Kültür Derneği Başkanı Aydın Vardan Vardaniya, yönetim kurulu üyeleri Fahri Diler Marhaliya, Zehra Alp Tamho, Sevda Bilici Hedetça, Ali Osman Var Vardaniya, Serbülent Var Vardaniya katıldılar.

Toplantıda 6 Şubat tarihinde yaşanılan depremin neticeleri ve  yaşanacak olası deprem ile ilgili  tedbirler istişare edilmiş ve bu konuda toplumuzun bilinçlendirilmesine yönelik çalışmaların yapılmasına karar verilmiştir.

Ev sahibi Derneğimizin özelinde tüm derneklerimizin ortak sorunları üzerine konuşulan toplantıda iyi dilek ve temennilerde bulunulmuştur.

Karaelmas Abhaz Kültür derneği üyesi Usta Öğretici Zehra Aslan 'ın el emeği Filografi tekniği ile oluşturulmuş Abhazya  Bayrağı'nın bugünün anısına  Abhazya Türkiye Temsilcisi İbrahim Avidzba' ya hediye edilmesinin ardından toplantı sona ermiştir.

Toplantıya katılan tüm katılımcılara,  Ev sahibi Karaelmas Abhaz Kültür derneğine teşekkür ederiz.

  Bu haber 83 defa okunmuştur.
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER GÜNDEM Haberleri
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI